اخذ وام از بانکهای کشور لیتوانی

اخذ وام از بانکهای کشور لیتوانی

اخذ وام بانکی از بانکهای لیتوانی
در کشور لیتوانی برای خارجیان عملا اخذ وام بسیار دشوار است. اخذ وام حتی برای افراد لیتوانیایی که در آنجا زندگی و کار هم می کنند آسان نیست و نیاز به مدارک و شرایط خاص وحتی بعضا رابطه دارد.
بصورت تئوری، برای یک خارجی که در کشور لیتوانی زندگی و کار میکند، شرط اینکه درآمد واقعی از شرکت داخلی لیتوانی داشته باشد بسیار مهم است. چنانچه شما درآمدی قابل توجه و از منبعی در داخل کشور لیتوانی نداشته باشید عملا شانسی برای گرفتن تسهیلات بانکی مانند وام ندارید. بانکهای کشور لیتوانی این مسئله را بعنوان یکی از شرایط لازم و ضروری در اولویت قرار میدهند.
از چالش های مهم دیگر شما بعنوان یک خارجی که در کشور لیتوانی مشغول کار و زندگی هستید، مسئله اقامت موقت شما یا همان «TRP» است. همانطور که متذکر شدیم، اخذ وام از بانکهای کشور لیتوانی حتی برای خود لیتوانیایی ها نیز کار دشواری است و زمانی که به شما بعنوان یک خارجی میرسد که زمان قانونی اقامت شما حتی به یکسال هم نمیرسد عملا هیچ تضمینی برای بانک وجود ندارد که فردی که اقدام به اخذ وام مثلا دو ساله حتی نموده،‌ سال آینده اصلا توسط اداره مهاجرت و دولت کشور لیتوانی اجازه اقامت مجدد بگیرد یا خیر. بنابراین مسئله اقامت های موقت کشور لیتوانی عملا در این زمینه نمی تواند برای بانک اطمینان حاصل کند که فرد در زمینه بازپرداخت وام در کشور لیتوانی وجود خواهد داشت یا نه.
نکته آخر اینکه حتی اگر شرایط فوق نیز مهیا شود عملا هنوز شانس شما برای گرفتن وام بسیار ناچیز است و در واقع بهتر است روی اخذ وام از بانکهای کشور لیتوانی برنامه خاصی نریزید.

اخذ وام از بانکهای کشور لیتوانی، اخذ وام از بانکهای کشور لیتوانی، اخذ وام از بانکهای کشور لیتوانی، اخذ وام از بانکهای کشور لیتوانی، اخذ وام از بانکهای کشور لیتوانی، اخذ وام از بانکهای کشور لیتوانی 

مهارت ها

ارسال شده در

26/08/2015

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *