درباره گروه ILSC

در سال 2010 میلادی مجموعه  کار خود را با ارائه خدمات ساده توریستی به هموطنان عزیز در کشور ارمنستان آغاز نمود. پس از مدتی طی جلساتی که با یکی از شرکتهای ایرانی داشتیم وظیفه ارائه یک سری خدمات ساده ثبت شرکت و اخذ اقامت برای ایرانیان را بعهده گرفته و پس از مدتی با تشکیل تیم نیمه حرفه ای در این زمینه دامنه خدمات و سرویس های خود را به خدمات بانکی، ترخیص کالا، امور حسابداری و مالیاتی و غیره افزایش دادیم. در ادامه این مسیر بر آن شدیم تا «نام گروه مشاوران ارمنستان» را ایجاد کرده و از نیروهای حرفه ای در این زمینه استفاده نمائیم. در سال 2013 در راستای گسترش خدمات خود اقدام به افزودن کشور لیتوانی، گرجستان و سپس ترکیه نمودیم و همزمان تیم خود را در این کشورها گسترش دادیم. هم اکنون مجموعه ILSCG  با داشتن وکلای حرفه ای و محلی آشنا به امور بین الملل و نیز مسائل منطقه ای مشغول ارائه خدمات به ایرانیان عزیز در کشورهای ارمنستان، روسیه، گرجستان، آذربایجان، ترکیه، لیتوانی، مجارستان، چین و هنگ کنگ می باشد. در آخرین قدم مجموعه با تشکیل نیمه دیگر خود اقدام به ساختن تیم کاملا حرفه ای در زمینه ارائه خدمات بین کشوری می باشد. بعنوان مثال چنانچه ارامنه بخواهند در کشور لیتوانی اقدام به شروع تجارت نمایند، تیم ILSCG  کاملا آماده ارائه خدمات می باشد.

اطلاعات بیشتر

توانمندیهای گروه ILSC

ثبت انواع شرکت در کشورهای خارجی

گروه ILSC آمادگی دارد تا شرکت خارجی شما را در اکثر کشورهای دنیا برخی بصورت کاملا حضوری، برخی بصورت نیمه حضوری و برخی بصورت کاملا غیر حضوری به ثبت برساند و تمامی مدارک آنرا برای شما ارسال نماید. شما می توانید در مورد نیاز خود با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

افتتاح حسابهای بانکی شخصی و شرکتی

گروه ILSC  می تواند شما را در افتتاح حسابهای شخصی و اخذ کارتهای اعتباری از جمله ویزا کارت یا مستر کارت کمک نماید. برخی از این کارتها قابلیت استفاده در سایر کشورهای جهان را دارند و برخی فقط می توانند در کشورهای صادر شونده استفاده شوند. همچنین بر روی این حسابها چه شرکتی چه شخصی بسته به بانک و کشور می توان امکانات اینترنت بانکینگ را نیز اخذ نمود.

امور مالیاتی، حسابداری و حسابرسی

از آنجا که امور مالیاتی و موضوعات حسابداری از اهمیت ویژه ای برخوردارند، گروه ILSC این آمادگی را دارد تا شما را در یادگیری و توجیه و نیز اجرای بهنیه سایر این موارد یاری دهد.

امور اقامتی

گروه ILSC با در اختیار داشتن وکلای با تجربه می تواند شما را در اخذ اقامت های کاری یا تحصیلی و یا غیره یاری دهد. برای اخذ اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل کرده یا از اطلاعات ارائه شده بر روی وبسایت استفاده نمایید.

صادرات و واردات و ترخیص کالا در کشورهای خارجی

گروه ILSC با تجربه فراوان در کشورهایی که داردای امکان ارائه خدمات می باشد، این آمادگی را دارد که شما را در جریان امور صادرات و واردات کالا یا ترخیص کالا در مرزهای کشورهای خارجه و بحث فوروارد و ترانزیت راهنمایی و نیز در امور اجرا به شما کمک کند.


  • دید بلند مدت

بزرگترین دلگرمی ما در ارائه خدمات به شما، تصویر روزی است که بتوانیم شریک شما باشیم.

  • رقابت در بازار

گروه ILSC با سرمایه گذاری فراوان در ارائه خدمات با کیفیت فوق العاده، سعی در ایجاد رقابت سالم با سایر شرکتها دارد.

  • کار تیمی

یکی از مهمترین ویژگی های گروه برخورداری از وکلای با تجربه، مجریان توانمند و مشاوران با بصیرت است که در یک قالب تیم منسجم به اچرای وظیفه خود مشغولند.


پرسش و پاسخ های متداول

شما می توانید سوالات خود را از طریق وبسایت یا تلفن با ما در میان بگذارید. همچنین چنانچه پاسخ به سوالات خود را از میان مطالب موجود در سابت نیافتید می توانید در قسمت فروم مربوطه به آن کشور، با مطالعه سوالات دیگران و پاسخ های مشاورین ما سعی در یافتن مجهولات خود نمایید. در آخر چنانچه باز هم نیاز به مشاوره یا راهنمائی داشتید می توانید از طریق چت آنلاین سایت یا تلفن و ایمیل از کمک و راهنمایی ما استفاده کنید.

آیا خدمات شما صرفا مشاوره است یا در بخش اجرا هم می توانیم از شما کمک بخواهیم؟

گروه ILSC با در اختیار داشتن وکلای مجرب، مشاوران و مجریان با تجربه می تواند شما را هم در بخش مشاوره و هم در بخش اجرا کمک کند. ما با داشتن تیم اجرائی قوی تمامی خدمات مورد نیاز شما را اجرا کرده و بعمل در می آوریم.

آیا در ایران شرکت دارید؟

گروه ILSC یک گروه بین المللی است که از کشورهای مختلف گرد هم آمده اند. این گروه شرکت شخصی از خود در ایران ندارد ولی دارای شرکتهای همکار و مشاوران متعدد می باشد. چنانچه بخواهید جلسه حضوری بگذارید ترتیب ملاقات و قرارداد حضوری داده می شود.

برای دریافت خدمات خود در خارج از ایران به کجا مراجعه باید کرد؟

گروه ILSC دارای شرکت های خصوصی خود در خارج از ایران و در تمامی کشورهایی است که در آنها ارائه خدمات دارد. شما بعد از سفر به کشور مربوطه به آدرس داده شده بر روی سایت مراجعه کرده و با شخص معرفی شده که معمولا وکیل گروه یا یکی از مدیران دفاتر می باشد اقدام به دریافت خدمات خود از ما می نمایید.


با کمک مشاورین گروه ILSC اطلاعات عمومی بسیار در زمینه زندگی در ترکیه کسب نمودم. همچنین توانستم اقدام به افتتاح حساب بانکی در بانک ایش ترکیه نمایم. خدمات عمومی گروه مانند تهیه سیم کارت با رومینگ و ارسال آن به ایران بسیار منظم و دقیق بوده است. از همکاری با شما بسیار خرسندم.

 

 

 

دکتر مداحزاده

از سال 2012 با مشاورین گروه ILSC فعالیت نموده و تمامی امور ثبت شرکت، امور بانکی، حسابداری و اقامتی خود و کلیه اعضای خانواده در کشور لیتوانی را به کمک ایشان با موفقیت صد در صد انجام داده ام. همچنین امور مربوط به ترخیص کالا در کشور ارمنستان و نیز صادرات به ایران را نیز به کمک ایشان به انجام رسانده ام. از همکاری با ایشان بسیار خوشحالم.

 

 

شرکت نیو مایند تکنالژی

در سال 2011 شرکت خود را به کمک گروه ILSC ثبت نموده و اقدام به افتتاح حساب های بانکی و نیز انجام امور مالیاتی در کشور ارمنستان نمودیم. بزودی فعالیت خود را در زمینه امور ساختمانی و دکوراسیون داخلی منازل مسکونی شروع نموده و اولین پروژه خود را در سال 2014 به پایان رساندیم. مشاورین گروه به ما کمک کردند تا بتوانیم اقامت خود و خانواده های خود را نیز دریافت نماییم. امروز به کمک گروه ILSC توانسته ایم تمامی امور خود را بصورت مستقل در کشور ارمنستان انجام دهیم.

شرکت آرمو تک