خدمات تحصیلی

 

ثبت نام امتحان آیلتس

چنانچه نیاز به ثبت نام امتحان ایلتس در ارمنستان داشته باشید ما میتوانیم ظرف یک تا دو روز کاری شما را در اولین امتحان که هنوز پر نشده باشد ثبت نام کنیم. دقت کنید در ارمنستان هیچ گونه کلاس زبانی از سوی بریتیش کنسول برگزار نمی شود. این مسئله حتی در ترکیه هم وجود ندارد و فقط باید در بریتیش کنسول دبی ثبت نام کنید. البته کلاسهای ایلتس بصورت خصوصی و خارج از موسسه بریتیش کنسول وجود دارد که شما در صورت نیاز می توانید در آنها شروع به تحصیل نموده و آمادگی خود را جهت امتحان آیلتس افزایش دهید که ما در این زمینه می توانیم به شما کمک کنیم.

ثبت نام دوره های زبان ارمنی و روسی

از آنجائیکه زبان ارمنی زبانی تقریبا دشوار بوده و در کشور ارمنستان نیز تقریبا با زبان ارمنی و روسی صحبت می شود، شما برای زندگی و کار در ارمنستان نیاز دارید تا یکی از این دو زبان را فرا بگیرید. تفریبا درصد بسیار کمی در ارمنستان به زبان انگلیسی صحبت میکنند که در وافع به کارائی شما نخواهد آمد. هزینه این کلاسها می تواند بسیار بصرفه باشد و چنانچه شما قصد ماندن در ارمنستان را دارید ما به شما شدیدا پیشنهاد میکنیم که از این فرصت استفاده کرده و به فراگیری زبانهای ارمنی و روسی بپردازید. برای کسانی که میخواهند یکی از این دو زبان را فرا بگیرند ما زبان روسی را پیشنهاد میکنیم.

ثبت نام دانشگاه

از آنجائیکه کشور ارمنستان در رشته های مختلف دارای دانشگاه های خوبی می باشد دانش جویان زیادی از کشور عزیزمان ایران هر ساله به ارمنستان آمده و در انجا مشغول به تحصیل می شوند. هزینه تحصیل و هزینه اسکان در ارمنستان بسیار بصرفه بوده و از این بابت یک گزینه بسیار ایده آل برای ایرانی هاست. همجنین دانشگاه های نسبتا خوبی در ارمنستان وجود دارد که مورد تایید وزارت علوم نیز می باشد.

سایر خدمات

 

بازاریابی

کشور ارمنستان، یکی از کشورهای استقلال یافته از شوروی سابق، با ساختاری که از یک طرف به شدت به همان الگوی کمونیستی می ماند و از طرفی به همان شدت تمایل دارد تا به الگوهای کاپیتالیسم برسد، نقاط مثبت و منفی خود را داراست.

همچنین در ارمنستان، مانند هر کشور دیگری، امتیازات صادرات و واردات کالاهای خاص یا به نحوی ارزشمند، انحصار افراد خاص است که این افراد از طریق واسطه های خود سفارش های خود را به دست تجار می رسانند. این واسطه ها در بافت تجاری ارمنستان در بسیاری موارد، افرادی کاملا بی سواد و بعضا فاقد قالب تجاری می باشند. نقش واسطه ها بعنوان یک بخش تجاری در انجام پروژه ها و نیز بعنوان یک بخش مشکل ساز که هم باعث افزایش قیمت به شکل غیر تخصصی و هم باعث بوجود آمدن بد قولی یا بعضا درگیری می شود بسیار مهم است. تجربه های تجار و نیز شناخت و بینش افراد صاحب نظر بر این مسئله اتفاق نظر دارند که سابقه نچندان خوبی که از معاملات با ارامنه بجا مانده، تا حدود خیلی زیادی بدلیل همین واسطه هاست. واسطه ها اولا بدلیل اینکه از تجارت و اصول آن چیزی نمی دانند و نیز نیاز فروشنده و خریدار را در قالب یک تجارت بلند مدت درک نمی کنند و نیز بعضا صاحب موقعیت های تصادفی برای انجام معامله ای خاص هستند، قیمت را به شکل غیر منطقی تغییر می دهند. این یک نکته منفی است. دور زدن این واسطه ها کار آسانی نیست. این افراد اولا مافیای باصطلاح معروف است که پوشالی است و تجارت را به شکل غیر حرفه ای انجام می دهند. این افراد از اصول درخواست یا ایمیل یا LOI یا امثالهم چیزی نمی دانند و همه چیز به شکل تلفنی انجام می شود و چون شعور و بینش تجاری ندارند انتظار دارند که درخواست آنها با یک تلفن انجام شود و نیز چون اصلا صاحب سیستم بیزینسی نیستند یا باصطلاح دفتر دستکی ندارند حتی نمی توانند یک ایمیل درخواست کالا بزنند. نحوه پرداخت ها معمولا نقدی می شود تا هم بتوانند مالیات را دور بزنند هم اینکه موقعیت واسطه ها بدلیل جابجائی پول به شکل نقدی حفظ می شود. در ضمن مسائل تحریم ایران در رابطه با گشایش خط اعتباری یا همان ال.سی هم به موقعیت واسطه ها یک امتیاز دیگر داده است. دور زدن این واسطه ها مسئله ای دیگر هم دارد و آن زبان ارمنی است. بهر حال این واسطه ها مسائل و مشکلات بوجود می آورند که پول طرفین را نگه می دارند، خرج می کنند یا کار شکنی می کنند، دروغ می گویند، قیمت را غیر منطقی به نفع خود تغییر میدهند، بد قولی می کنند و سیستم را به شکل تجاری ضعیف و کاری بسیار غیر منظم و غیراصولی به پیش می برند. نکته تاسف انگیز این است که این افراد یک لایه اصلی در تجارت ارمنستان می باشند و بصورت فرهنگی این لایه جا افتاده است و احترام و جایگاه خاص خود را دارد. گروه مشاورین ارمنستان با اشراف به این موضوعات و نیز با توجه به داشتن گروه تجاری آترون سایبر در تیم کاری و مشاوره ای خود به شما کمک می کند تا با خریداران کالا روبرو شوید و قرارداد را در حضور واسطه و خود خریدار بنویسید. دیگر اینکه حضور افرادی از خود جامعه ارامنه در امنیت قراردادها و نیز تحکیم حد و حدود مادی، قانونی و معنوی قراردادها بسیار حائز اهمیت می باشد. ما با داشتن این امکانات شما را در انجام فعالیتهای تجاری تان در ارمنستان یاری خواهیم کرد.

ویژگی دیگر تجارت با ارامنه این است که معاملات بصورت نسیه انجام می شود. تا اینجا هر جا صحبت از نقدی شده است منظور پول فیزیکی است و نه پرداخت همان لحظه به شکل نقدی. پرداخت ها در ارمنستان بصورت نسیه بسیار رایج است و اکثر قراردادهای مطلوب به همان شکل نسیه است. این که چرا جا افتاده است، گذشته ارمنستان است. این کشور بدلیل ضعیف بودن و مورد تجاوز و جنگ واقع شدن و زلزله و مسائل اینچنینی همیشه مورد کمک سایرین بوده و این به شکلی باب و فرهنگ رایج شده که جنس را به اینها تحویل می دهند تا بفروشند و بعد تسویه کنند. پول در این کشور یا دست دولت است یا دست پولدارها. تقریبا مردم عادی که درصد خیلی بالائی را تشکیل می دهند همه یکسان و فاقد پول هستند. کسی تجارت خاص خود را به آن شکل ندارد و دولت مشتری خیلی از کالاهاست. بنابراین دولت ارمنستان باید پول بدهد. دولت هم به شکل نقدی و همان موقع قرارداد پرداخت نمی کند و به عنوان مثال در مورد مسئله قیر، تقریبا سه ماه بعد پول را به شرکت های جاده سازی می دهد.

در آخر عرض کنم که حجم قابل توجه کالاهای مورد نیاز ارامنه مانند گازویل، قیر، نیترات آمونیوم، کود اوره و … به همین شکل نسیه در حال انجام است. و در حد جزئی می توان با سایر منابع کار کرد. در صورت تمایل به حضور در تجارت با حجم بالا باید قرارداد اینچنینی بسته شود. در حال حاضر ما بسیاری از خریداران مستقیم ارمنی را در اختیار داریم. در برخی موارد حتی می توان معاملات را بصورت نقدی انجام داد. این امکان صرفا بدلیل اعتبار تیم تجاری آترون سایبر می باشد. پتانسیل های تجاری نیز بصورت اجمالی در موارد سوختی، میوه و خشکبار، مواد شوینده و شیمیایی می باشد.

چنانچه تجار گرامی امکان یا علاقمندی به شروع تجارت با ارمنستان را دارند ما می توانیم شما را یاری کنیم. تسلط تیم تجاری ما به بازار ارمنستان، شناخت از تجار و افراد مستقر در ایروان و نیز آگاهی ما به مسائل قانونی نوشته و نانوشته و فرهنگ و آداب و رسوم ارامنه بزرگترین سرمایه ما برای شراکت با شماست.

کاریابی

چنانچه مایل هستید تا در ارمنستان در شرکتی یا در زمینه ای خاص استخدام شده و مشغول به کار شوید می توانید از این بخش از خدمات گروه ما استفاده کنید. بصورت کلی هر فرد ابتدا باید نسبت به زمینه یا شرکتی که میخواهد در آن استخدام شود رزومه شخصی خود را مطابق با استانداردهای جهانی آماده کرده و حتی الامکان با زبان آن کشور ارائه دهد. پس از آن پیگیری کرده و در مصاحبه های حضوری شرکت کند و در ادامه درصورت توافق هر دو طرف به استخدام در آید. از آنجا که بسیاری از افراد ممکن است اولا نسبت به بازار ارمنستان بی اطلاع باشند و نیز از زمینه های مربوطه یا شرکت های موجود در آن کشور ناآگاه باشند و همچنین نتوانند با توجه به آداب و رسوم و قوانین و ارتباطات و زبان آن کشور بهینه عمل کنند ما میتوانیم به نیابت از شما، با استفاده از رزومه شما کاریابی شما را آسان کنیم. با توجه به تسلط ما نسبت به بازار ارمنستان، رزومه شما را به شرکتهای مرتبط ارائه داده و با آنها وارد صحبت می شویم. البته در این میان مطمئنا تیم مستقر در ارمنستان نسبت به شما که خارج از ارمنستان هستید می تواند نقش بسیار مفید تر و موثر تری را برای شما ایفا کند.

مشاوره عمومی

یکی از مهمترین و با ارزش ترین داشته های بشر، «تجربه» است که جز به صرف زمان و هزینه و پرداخت بها بدست نمی آید. استفاده از تجارب دیگران معمولا از سوی افراد نوعی سرمایه و دارائی که می توانند براحتی از آن استفاده کنند، تلقی نمی شود. این مسئله در عمل حتی بیشتر دیده می شود. افراد ممکن است بزبان بیاورند که تجربه مهم است ولی در عمل حاضر نباشند بابت بدست آوردن آن بها بدهند. بعنوان مثال فردی که می خواهد به ارمنستان سفر کند و هدفش این است که در یکی از زمینه های رایج شروع زندگی یا تحصیل یا حتی کار و تجارت و یا سرمایه گذاری در این کشور مشغول شود، بیشتر از آنکه باور داشته باشد که یک جلسه مشاوره با افراد ذیصلاح در مورد نیاز وی اعم از مشاوره زندگی، مشاوره تحصیلی، مشاوره سرمایه گذاری در زمینه ملک و املاک، مشاوره ثبت شرکت و اخذ اقامت، مشاوره شروع تجارت و …، می تواند هزاران دلار یا حتی بیشتر برای وی هم امنیت ایجاد کند و هم حتی از ضرر و خسارت جلوگیری کند، به ارزشمندی 500 دلار یا هزار دلار فکر می کند. اما خیلی ساده یک جلسه مشاوره با افراد متخصص می تواند نه تنها برای شما امنیت فکری ایجاد کند که در عمل صدها مسئله و خطای شما را که ممکن است منجر به ضرر مالی شود بیمه می کند.

ما در گروه مشاورین آی ال اس سی برآن هستیم که نیاز های شما را در زمینه های مختلف مشاوره ای برآورده کنیم. گروه مشاورین آی ال اس سی شامل افراد با تجربه در هر زمینه می باشد که سالها در ارمنستان زندگی کرده اند و سالها قبل همان کاری را آغاز کرده اند که شما می خواهید امروز شروع کنید. شما می توانید از تجربه های این افراد در زمینه تخصصی خود بهره مند شوید و هزینه ای که پرداخت می کنید نسبت به آنچه بدست می آورید هزاران برابر کمتر و ناچیزتر است.

زمینه های مشاوره عمومی می تواند شامل زندگی در ارمنستان، سفر توریستی در ارمنستان، اسکان و تحصیل در دانشگاه های ارمنستان، امتحان آیلتس در ارمنستان و یا مثلا رشته هنر در ارمنستان باشد. همچنین مشاوره عمومی می تواند در زمینه های تجاری مانند ثبت شرکت و اخذ اقامت در ارمنستان، شروع کسب و کار در ارمنستان، صادرات و واردات با ارمنستان، سرمایه گذاری ملک و املاک در ارمنستان

تسهیلات بانکی و افتتاح حساب و کارتهای اعتباری و جابجائی پول و غیره در ارمنستان، امور حسابداری و مالیاتی در ارمنستان و غیره باشد.

مشاوره خصوصی

یکی از مهمترین و با ارزش ترین داشته های بشر، «تجربه» است که جز به صرف زمان و هزینه و پرداخت بها بدست نمی آید. استفاده از تجارب دیگران معمولا از سوی افراد نوعی سرمایه و دارائی که می توانند براحتی از آن استفاده کنند، تلقی نمی شود. این مسئله در عمل حتی بیشتر دیده می شود. افراد ممکن است بزبان بیاورند که تجربه مهم است ولی در عمل حاضر نباشند بابت بدست آوردن آن بها بدهند. بعنوان مثال فردی که می خواهد به ارمنستان سفر کند و هدفش این است که در یکی از زمینه های رایج شروع زندگی یا تحصیل یا حتی کار و تجارت و یا سرمایه گذاری در این کشور مشغول شود، بیشتر از آنکه باور داشته باشد که یک جلسه مشاوره با افراد ذیصلاح در مورد نیاز وی اعم از مشاوره زندگی، مشاوره تحصیلی، مشاوره سرمایه گذاری در زمینه ملک و املاک، مشاوره ثبت شرکت و اخذ اقامت، مشاوره شروع تجارت و …، می تواند هزاران دلار یا حتی بیشتر برای وی هم امنیت ایجاد کند و هم حتی از ضرر و خسارت جلوگیری کند، به ارزشمندی 500 دلار یا هزار دلار فکر می کند. اما خیلی ساده یک جلسه مشاوره با افراد متخصص می تواند نه تنها برای شما امنیت فکری ایجاد کند که در عمل صدها مسئله و خطای شما را که ممکن است منجر به ضرر مالی شود بیمه می کند.

ما در گروه مشاورین آی ال اس سی برآن هستیم که نیاز های شما را در زمینه های مختلف مشاوره ای برآورده کنیم. گروه مشاورین آی ال اس سی شامل افراد با تجربه در هر زمینه می باشد که سالها در ارمنستان زندگی کرده اند و سالها قبل همان کاری را آغاز کرده اند که شما می خواهید امروز شروع کنید. شما می توانید از تجربه های این افراد در زمینه تخصصی خود بهره مند شوید و هزینه ای که پرداخت می کنید نسبت به آنچه بدست می آورید هزاران برابر کمتر و ناچیزتر است.

زمینه های مشاوره تخصصی می تواند شامل زندگی در ارمنستان، امور حرفه ای و تجاری در زمینه توریستی در ارمنستان، اسکان و تحصیل در دانشگاه های ارمنستان، مسائل حرفه ای تجاری مانند ثبت انواع شرکت ، شروع کسب و کار خاص در ارمنستان، صادرات و واردات کالای خاص، سرمایه گذاری ملک و املاک بصورت حرفه ای در ارمنستان، تسهیلات بانکی و افتتاح حساب های تجاری، درگاه های پرداخت، دستگاه های پوز یا حسابهای مرچنت برای امور تجاری خاص، امور حسابداری و مالیاتی حرفه ای در ارمنستان و غیره باشد. لازم به ذکر است که حتما باید از یک هفته قبل در زمینه مشاوره تخصصی با ما هماهنگی های لازم انجام شده باشد تا در صورت نیاز با متخصصین امر مربوطه هماهنگی انجام شود.