خدمات بانکی 

خدمات بانکی کشور لیتوانی شامل افتتاح حساب شخصی و شرکتی، اخذ کارتهای بانکی، استفاده از اینترنت بانکینگ و خدمات بانکی آنلاین، استفاده از سویفت یا ترانسفرهای بین المللی و نیز در صورت داشتن اعتبار نزد بانک اخذ کارتهای اعتباری مانند کردیت کارت ویزا یا مستر می باشد. خدمات بانکی کشور لیتوانی، خدمات بانکی کشور لیتوانی، خدمات بانکی کشور لیتوانی، خدمات بانکی کشور لیتوانی، خدمات بانکی کشور لیتوانی، خدمات بانکی کشور لیتوانی، خدمات بانکی کشور لیتوانی،خدمات بانکی کشور لیتوانی،

 

افتتاح حساب شخصی

ما می توانیم حساب شخصی شما را در لیتوانی باز کرده و این مسئله حتما حضوری می باشد. هزینه ما برای افتتاح حساب شخصی برای هر شخص 300 یورو می باشد. این خدمت شامل افتتاح حساب شخصی، اینترنت بانکینگ و کارت بانکی است.

واریز وجه به حساب شخصی

با مشاورین ما تماس حاصل نمایید

گرفتن وکالت جهت اخذ مدارک و ارسال آنها به آدرس شما

از آنجائیکه زمانی که طول میکشد تا کارت بانکی افراد آماده شود معمولا بین یک هفته یا حتی بیشتر می باشد و موکلین محترم نمی توانند در لیتوانی بمانند تا کارت بانکی خود را تحویل بگیرند ما می توانیم از طریق یک وکالت کارت ایشان را تحویل گرفته و برای ایشان از طریق پست ارسال کنیم.

خدمات ارزی

شما می توانید در ایران تومان تحویل دهید و در ویلنیوس دلار یا یورو دریافت کنید. همچنین می توایند در ویلنیوس دلار یا یورو تحویل داده و در حساب بانکی خود در ایران، تومان دریافت کنید. کلیه خدمات ارزی ما بصورت آنی و لحظه ای انجام میشود. بسته به مبلغ ممکن است این خدمات بیشتر از آنی طول بکشد.

افتتاح حساب بانکی شرکتی

با مشاورین ما تماس حاصل نمایید